İade Koşulları

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, paketi açmadan aktivasyon numarası kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi 7 günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

 

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

- Ürünün faturası,

- 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.


Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi Ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir.

Genel İade Şartlarına ek olarak aşağıdaki şartlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

- Ürünün koruma barkodunun çıkarılmamış olması

- Ürünün orijinal kutusu, ambalajı eksiksiz ve hasarsız olması şarttırİade ettiği Ürünün Geri Ödemesi Nezaman Olur?

    Ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığından 3 gün içinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 45 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
 

~~Ürün İade Prosedürü

•Yanlış sipariş edilen veya tarafımızdan yanlış teslim edilen, ilk kullanımda arızalı olduğu saptanan ürünler, satış tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edilir.

  • Kargo ile gönderilen iadelerin kargo bedeli müşteri tarafından ödenir.

•Ürün iadeniz kabul edildikten sonra, fatura miktarı hesabınıza alacak olarak kaydedilecektir.

 

•Kargo ALICININ eline ulaşmadan sipariş iptali durumunda. Bu iade satıcı ile mutabakat ve teyit çerçevesinde kabul edilir. Para iadesi 7 işgünü içerisinde yapılır.

 

 

Hobi ve Sanat Malzemeleri © 2013
Bu sitede Hedef İnternet alışveriş sitesi altyapısı kullanılmaktadır