Gizlilik Sözleşmesi

Sanat ve Hobi Malzemeleri Ticaret alışveriş sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad soyad, email gibi) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

 Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. Sanat ve Hobi Malzemeleri Ticaret  sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.

Sanat ve Hobi Malzemeleri Ticaret  alışveriş sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı Sanat ve Hobi Malzemeleri Ticaret sitesine (www.sanathobi.com) ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

Sanat ve Hobi Malzemeleri Ticaret  sitesi üzerinde farklı web sitelerinin linkleri olabilir. Sanat ve Hobi Malzemeleri Ticaret tarafından verilen güvenceler yalnız site içinde geçerlidir, bağlantılı olan ya da olmayan diğer siteleri kapsamaz.

Sanat ve Hobi Malzemeleri Ticaret  sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir.

Sanat ve Hobi Malzemeleri Ticaret sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 

 

Hobi ve Sanat Malzemeleri © 2013
Bu sitede Hedef İnternet alışveriş sitesi altyapısı kullanılmaktadır